bodrum gulet kiralama Için 5-İkinci Trick

Misafirlerimiz dilerlerse dolaşma boyunca mukteza olacak oranda rızık ve mideecek kumanyalarını lokantalarımız sayesinde verilecek listeyle kendileri hileışdoneş yapabilir, Dolaşma öncesi belirlenecek olan düzenışdoneş listesini misafirlerimiz adına Important Group Travel örgütlü edebilir yada size sunacak olacağımız standart ve gösteriş menüler doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. 

Uçaktan inidiğinizde terminal dışına çıkar çıkmaz pageboard ile mukabillanacaksınız. Personelimiz sizi terminal bapsında bekliyor olacak. Vesaitınız ise vakit kaybetmeden terminal bapsı mukabilsında makam düzlük havalimanı otoparkında amade sizi bekliyor olacak.

Yat organizasyon tarihinize 15 günden az süre kalmış ise, iptallerde ön ödeme cirimı iadeli edilmez. 15 günden önce yapılan iptallerde ön ödeme cirimının tamamı iadeli edilir.

Mücbir sebepler olduğu takdirde, Yat Pakt dilediği dönem rastgele bir turu silme edebilir. Tur esnasında; teknede 48 saatten bir küme sürecek şekilde motor arızası, denizde çatışma, batma yahut yangından dolayı teknenin konuleyemeyecek hale gelmesi durumda, yeni bir tekne gönderilmediği yahut misafirlere ayrıksı bir almaşık sunulmadığı takdirde, turun gerçekleştirilememiş günlerine istinaden yolculara dünyalık iadesi bünyelır.

Teknenin tam mealıyla çaldatmaışır vaziyette, kiralayan bağırsakin sağlamlanacak tüm ekipmanları ile, kükremek riskleri için sigorta ve mürettebat ücreti, mürettebat besin ve giyimi ile tur süresince muhtıra 3-4 saat ilerleyiş sinein harcanacak süt (Motor yat kiralamaları hariç), havlu ve nevresim bileğmeseleimleri, Liman vergileri ve Bağlama masrafları yat sahibine aittir. Tüm öbür faaliyet giderleri kiralayan aracılığıyla ödenir, bu harcamalar misafirlerin kendi tüketecekleri alkollü ve alkolsüz bağırsakecekler her turlu gıda malzemesi, programda olmayan marina ücretleri, Yabancı sular yürekin liman ve acente ücretleri ve şayet yatı rabıt limanı haricinde bir yerde buzakıp çıkıyorsanız putrel limanına dyöreüş için harcanacak mahrukat harçı ile teknenin dönme süresinde kaybedeceği devir ücreti, motorlu ab sporları midein vacip mahrukat büyütme oku olarak hesaplanmaktadır.

Aklınızdaki tatili sıradanlıktan çıkararak etkili olmak isteyenlerdenseniz size bir önerimiz var. Kıl payı otellerle aynı konaklama ücretine mevrut fakat mıhlı bir yerde beklemeden gezinti buraya tikla yaparak yapacağınız ömre bedel bir tatile ne dersiniz?

Yatlarımız sigortalıdır, lakin sigorta firmalarının uyguladığı hasar muafiyet nizamı vardır. Kaptansız kiralamalarda yatta oluşabilecek hasarlar için 2000.Euro depozito, turdan sonra iade edilmek üzere para veya itibar kartvizitına bloke aldatmaınmaktadır.

Kiralama genelde haftalık hesaplanır. Yedi ruz şu demek oluyor ki 1 hafta genel anlamda minimal charter suresi olarak kabul edilir, rezervasyonlar Cumartesiden cumartesiye yedi gün olarak hesaplanır. Yatın haftalık yükselmekı yediye taksimnerek çağ pahaı bulunur ve 7 günden fazla olan kiralama alay konusu ise kira suresi çağ adetsı ile çarpılarak hesaplanır.

Fiyata hariç olan hizmetler; rızık ve muhtevaecekler, kendi kumanya ahzüitainizi dolaşma tarihü yapabilirsiniz ya da günce nüfus başı 50 € ve çocuklar bağırsakin 30 € tam pansiyon yemekler ve yürekecekler arpa suyu dahil geçmek üzere alınır, şaraplar ve öbür yürekkiler bu fiyatın dışındadır, dlerseniz kendi kucakkilerinizi de getirebilirsiniz. 

Ödeme Koşulları Toplam kiralama ücretinin% 40 'ı depozit olarak Sözleşmenin imzalandığı tarihte vezneci havalesi ya da Güven Kartvizitı suretiyle ödenebilir.

Teknenin tam manaıyla çdüzenışır vaziyette, kiralayan için sağlanacak bütün ekipmanları ile, deniz riskleri kucakin sigorta ve mürettebat ücreti, mürettebat gıda ve giyimi ile dolaşma süresince yevmi 3-4 vakit yürüyüş yürekin harcanacak benzin (Motor yat kiralamaları hariç), havlu ve nevresim değişçilikimleri, Liman vergileri ve Rabıt masrafları yat sahibine aittir. Tüm gayrı hareket giderleri kiralayan aracılığıyla ödenir, bu harcamalar misafirlerin kendi tüketecekleri alkollü ve alkolsüz bâtınecekler her turlu gıda malzemesi, programda sıfır marina ücretleri, Yabancı sular dâhilin liman ve yacht charter turkey acente ücretleri ve eğer yatı ilhak limanı haricinde bir yerde bırakıp çıkıyorsanız rabıt limanına dyöreüş karınin harcanacak yakıt sarfiyatı ile teknenin dönme süresinde kaybedeceği gün ücreti, motorlu sutaş sporları yürekin muktezi yakacak arttırma olarak hesaplanmaktadır.

Fiyatlara dahil olan hizmetler; günlük 4 saate kadar tekne mahrukatı, personel, Türk Liman ücretleri, Havaalanı transferleri

Dünyanın neresinde antraktç kiralamak isterseniz, aramış olduğunız aracı Sixt rent a car genel ağ sayfalarında bir tıkla seçebilirsiniz. İster bir yevmi, gerek haftalık, isterse mahiye olarak kiralamayı düşündüğünüz hayalinizdeki araçları hayalinizdeki fiyatlarla size Sixt rent a car sunar.

O yüzden hazır elimiz tabanğımız tutarken bu “cenneti” körfezin ekolojik dengesini daha lüks bozmadan gezmeliyiz. Buna belki simgesel bir jest arttırma edebilir, taze çsineeklerden hazırladığımız natürel bir kolyeyi Okluk Kıpkızıl’nun girişindeki bahir kızının boynuna bırakarak, “seni yaşatacağız” diyebiliriz. Evetşatabiliriz de!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “bodrum gulet kiralama Için 5-İkinci Trick”

Leave a Reply

Gravatar